Strona główna TARNOBRZEG Pirat drogowy znów złamał przepisy

Pirat drogowy znów złamał przepisy

0
Reklama

Policjanci ruchu drogowego konsekwentnie reagują na kierujących, którzy przekraczają dozwoloną prędkość, narażając zdrowie i życie nie tylko własne, ale i innych. 20-letni kierowca audi, przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał przez Tarnobrzeg z prędkością 103 km/h. Za popełnione wykroczenie, kierowca stracił prawo jazdy. Okazało się, że mężczyzna, kolejny raz złamał przepisy drogowe. W ubiegłym roku także przekroczył dozwoloną prędkość.

We wtorek przed godz.16, policjanci ruchu drogowego, pełnili służbę w rejonie ul. Litewskiej w Tarnobrzegu. Mundurowi przy pomocy miernika prędkości sprawdzali, czy kierowcy stosują się do obowiązujących ograniczeń w obszarze zabudowanym. Niestety nie wszyscy kierowcy pamiętali o przestrzeganiu przepisów drogowych.

Reklama

20-letni kierowca audi jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 103 km/h, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h. Okazało się, że młody kierowca w 2022 roku, został ukarany za przekroczenie dozwolonej prędkości. 20-latek stracił prawo jazdy.

Teraz o jego dalszym losie będzie decydował sąd.

Reklama
Poprzedni artykułTragiczny wypadek w Wólce Niedźwiedzkiej
Następny artykułKontrole na granicy ze Słowacją wydłużone do 2 listopada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!