Strona główna PRZEWORSK Pijany jechał autostradą pod prąd. Spowodował wypadek

Pijany jechał autostradą pod prąd. Spowodował wypadek [foto]

0
Reklama

Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy, na autostradzie A4. Kierujący fordem transitem, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z samochodem osobowym marki Renault. W wypadku ranny został kierujący renaultem. Sprawca tego zdarzenia był nietrzeźwy. Alkomat wskazał 2 promile w jego organizmie.

Dzisiaj, po godz.3, na autostradzie A4, na wysokości w miejscowości Gorliczyna, doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Ford Transit, 32-letni obywatel Ukrainy, jechał pod prąd autostradą A4 i zderzył się z prawidłowo jadącym w kierunku Jarosławia, pojazdem marki Renault Megane.

Reklama

Podczas sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że kierowca forda ma w organizmie 2 promile alkoholu i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Pasażer transita również był nietrzeźwy, alkomat wskazał ponad 1,5 promila w jego organizmie. W wyniku zdarzenia ranny został 23-letni obywatel Ukrainy, kierujący reanaultem.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Reklama
Poprzedni artykułW regionie zawyją syreny. Będzie próba systemów alarmowych
Następny artykułBieszczadzka Straż Graniczna powitała dziś generała oddziału

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj