Strona główna TARNOBRZEG Pies błąkał się po ulicach. Pomogli mu policjanci

Pies błąkał się po ulicach. Pomogli mu policjanci

0
Reklama

Policjanci z Gorzyc, podczas nocnej służby, zaopiekowali się czworonogiem, który błąkał się po drodze krajowej nr 77. Pies nie posiadał obroży, był wystraszony, zziębnięty i głodny. Stróże prawa zabrali psa do radiowozu, gdzie mógł się ogrzać, nakarmili go, a następnie przekazali pod właściwą opiekę.

W sobotę po godz. 22, policjanci z komisariatu w Gorzycach otrzymali zgłoszenie o błąkającym się czworonogu przy drodze krajowej nr 77. Mundurowi udali się w ten rejon. Będąc na ulicy Sandomierskiej, znaleźli psa, który znajdował się na jezdni. Kierowcy omijali czworonoga, aby nie doszło do jego potrącenia.

Reklama

Pies zachowywał się spokojnie, jednak stwarzał wrażenie wystraszonego i trząsł się z zimna. Policjanci zatrzymali bezpiecznie radiowóz na poboczu drogi, a jeden z funkcjonariuszy udał się w kierunku psa, nawołując go, aby do niego podbiegł. Po krótkim czasie zwierze podeszło do policjanta.

Funkcjonariusz obejrzał czworonoga. Na szczęście nie posiadał żadnych obrażeń świadczących o tym, że mógł zostać potrącony przez samochód. Pies był bardzo głodny i wystraszony. Policjanci nakarmili czworonoga i dali mu wody.

Niestety zwierzę nie miało na sobie żadnej obroży. Policjanci zabrali czworonoga do radiowozu i przewieźli do instytucji gminnej, gdzie trafił pod właściwą opiekę.

Reklama
Poprzedni artykułKradli miedziane rury z zakładu. Podzielili się zyskiem
Następny artykułIMGW ostrzega: To będzie zimna i mroźna noc. Drogi mogą być oblodzone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj