Strona główna SPORT Pięć karnych w jednym meczu. Niecodzienny przypadek w Stalowej Woli

Pięć karnych w jednym meczu. Niecodzienny przypadek w Stalowej Woli [video]

0

Podczas spotkania III ligi na meczu Stali Stalowej Woli z KS Wiązownica główny arbiter podyktował aż pięć rzutów karnych. Wszystkie dla Stalówki. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy.

Jak podaje Rafał Rostkowski, były sędzia piłkarski, a obecnie dziennikarz sportowy: Pięć rzutów karnych w jednym meczu! Po takich sytuacjach sędziego należy zawiesić, zdegradować, albo… awansować. Sędzia Rafał Szydełko z Rzeszowa udowodnił, że sędziowanie na poziomie międzynarodowym zdarza się nawet w trzeciej lidze. I to bez VAR

Nagranie wideo potwierdza, że Rafał Szydełko miał rację we wszystkich sytuacjach lub co najmniej mógł mieć rację we wszystkich sytuacjach. Nawet jeśli popełnił w tym meczu jakiś inny błąd, to nie zmienia faktu, że pokazał ogromny sędziowski potencjał. Nie można mieć wątpliwości, że jest to arbiter bardzo zdolny i odważny – nie boi się podejmować trudnych decyzji, nawet jeśli są to decyzje bardzo niepopularne lub sekwencja kolejnych poważnych decyzji korzystnych dla tej samej drużyny może prowokować krytyczne lub podejrzliwe komentarze pod jego adresem. Szydełko najwyraźniej nie ulega takiej presji – to jest właśnie to, czego należy oczekiwać od sędziów najwyższej klasy- poda Rostkowski.

Zobaczcie video ze spotkania:

Stal Stalowa Wola 3 – 0 KS Wiązownica

(nk) Sławomir Duda 25 (nk)
(nk) Bartłomiej Olszewski 33 (nk)
Jakub Kowalski 45 (k) 1 – 0
(nk) Michał Kitliński 71 (nk)
Jakub Kowalski 84 (k) 2 – 0
Kōsei Iwao 86 3 – 0

Poprzedni artykułĆwiczenia w domu lub biurze na drabince gimnastycznej
Następny artykułProblem ze ściekami w Arłamowie. Trwają badania
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj