Strona główna SANOK Palił papierosa w niedozwolonym miejscu, był poszukiwany

Palił papierosa w niedozwolonym miejscu, był poszukiwany

0
Reklama

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei podjęli czynności wobec mężczyzny, który w miejscu niedozwolonym palił papierosa. Podczas legitymowania okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary aresztu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie.

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei prowadzą wspólne działania w okolicy torowisk, przejazdów oraz stacji kolejowych. Podczas pełnionej służby zwracają uwagę na osoby przebywające w miejscach niedozwolonych oraz na inne zagrożenia, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo osób podróżujących koleją.

Reklama

Wczoraj funkcjonariusze kontrolowali stację przy ul. Dworcowej w Sanoku. Policjanci podjęli czynności wobec osoby, która w miejscu niedozwolonym paliła papierosa. Podczas rozmowy mężczyzna zachowywał się nerwowo i niespokojnie. W trakcie legitymowania okazało się, że 36-latek jest osobą poszukiwaną przez sąd w celu odbycia kary aresztu. Mężczyzna został zatrzyman. Trafił do policyjnego aresztu,a następnie do zakładu karnego.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek w Przeworsku
Następny artykułZgłosił, że żona chodzi z nożem i się awanturuje. Otrzymał mandat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!