Strona główna TARNOBRZEG Okradła mieszkankę Nowej Dęby. Policja publikuje jej portret pamięciowy

Okradła mieszkankę Nowej Dęby. Policja publikuje jej portret pamięciowy

0
Portret pamięciowy kobiety
Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela z kartą bankową i pieniędzmi w kwocie 1700 złotych. Poszkodowana utraciła gotówkę, po wpuszczeniu do mieszkania nieznajomej kobiety. Funkcjonariusze publikują portret pamięciowy kobiety w celu ustalenia jej tożsamości.

W poniedziałek (5 lipca br.) po godz. 13, do mieszkanki bloku przy ul. 1 Maja w Nowej Dębie, zapukała nieznajoma kobieta. Oszustka podając się za wnuczkę jednej z mieszkających tam sąsiadek poprosiła o wpuszczenie do mieszkania, aby mogła poczekać na przyjście krewnej. Poszkodowana wyraziła zgodę i wpuściła nieznajomą do mieszkania. Podczas pobytu kobieta poprosiła o szklankę wody. Właścicielka postanowiła poczęstować napojem kobietę, która wykorzystując chwilową nieuwagę zabrała jej portfel. Łupem padła karta bankowa i 1700 zł. Po zdarzeniu nieznajoma kobieta pospiesznie opuściła mieszkanie. Zaniepokojona mieszkanka Nowej Dęby zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa. O zdarzeniu zaalarmowała policjantów.

Reklama

Rysopis:
wiek ok. 40 – 50 lat, wzrost ok. 160 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, oczy piwne.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, tel. 47 825 3030. Policjanci publikują portret pamięciowy kobiety w celu ustalenia jej tożsamości.

Reklama
Poprzedni artykułPrzeworskie słonie znowu zdewastowane! [FOTO]
Następny artykułW Lubaczowie odsłonięto mural poświęcony żołnierzom 39. Pułku Piechoty Strzelców Lwowskich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj