Strona główna BRZOZÓW Odpowie za przywłaszczenie pieniędzy z bankomatu

Odpowie za przywłaszczenie pieniędzy z bankomatu

0
Reklama

Brzozowscy kryminalni otrzymali informację o przywłaszczeniu 1400 zł z bankomatu przez nieznaną osobę. Szybka i sprawna praca policyjna pozwoliła ustalić sprawcę i odzyskać w całości przywłaszczoną gotówkę. Teraz za swój czyn 30-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego odpowie przed sądem.

Wczoraj brzozowscy policjanci pionu kryminalnego ustalili sprawcę przywłaszczenia pieniędzy w kwocie 1400 zł, który działał na szkodę 26-letniej mieszkanki powiatu brzozowskiego. Jak ustalili, kobieta poprzez roztargnienie, nie wyciągnęła kwoty pieniędzy z bankomatu, myśląc, że jest on zepsuty. Okazało się jednak, że bankomat działał prawidłowo, a pieniądze wybrała inna osoba, tuż po tym, jak właścicielka konta bankowego odeszła od maszyny.

Reklama

Policjanci sprawdzili zapis monitoringu i rozpoznali 30-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego, który przywłaszczył banknoty. Mężczyzna osobiście zgłosił się do komendy w Brzozowie, zwracając przywłaszczoną kwotę pieniędzy w całości i składając obszerne wyjaśnienia.

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Reklama
Poprzedni artykułZderzenie trzech pojazdów na A4. Dziecko podłączone do respiratora wymagało pomocy
Następny artykułRozpracowali grupę zajmującą się przemytem przez granicę z Ukrainy fałszywych dokumentów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!