Strona główna KOLBUSZOWA Odpowie za przywłaszczenie komórki i pieniędzy

Odpowie za przywłaszczenie komórki i pieniędzy

0
Reklama

Kolbuszowscy policjanci przypominają, że znalezione przedmioty należy oddać właścicielowi, lub przekazać do Biura Rzeczy Znalezionych. W przeciwnym wypadku, można narazić się na odpowiedzialność karną. Przekonał się o tym mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który znalazł telefon komórkowy i zabrał do domu. Policjanci szybko dotarli do sprawcy. Odpowie on za przywłaszczenie.

Kilka dni temu do kolbuszowskiej jednostki zgłosił się mężczyzna, który zawiadomił o przywłaszczeniu jego telefonu komórkowego i pieniędzy. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że podczas wykonywania prac na terenie Kolbuszowej, wypadł mu telefon komórkowy. Kiedy zorientował się, że nie ma telefonu wrócił na miejsce, ale tam już go nie było. Mężczyzna poinformował, że w etui, schowane były pieniądze – ponad sto złotych.

Reklama

Policjanci szybko ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć inny mężczyzna, który wykonywał we wskazanym miejscu prace porządkowe. Funkcjonariusze pojechali do mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który potwierdził, że znalazł telefon komórkowy i zabrał ze sobą. Z urządzenia wyciągnął kartę, a pieniądze wydał m.in. na alkohol. Mężczyzna oddał funkcjonariuszom telefon wraz z kartą i pieniędzmi. Po wykonaniu niezbędnych czynności, wrócą one do właściciela.
Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który zabrał telefon, odpowie za przywłaszczenie.

Policjanci przypominają, że znalezione przedmioty należy oddać właścicielowi lub przekazać do Biura Rzeczy Znalezionych. Przywłaszczenie jest przestępstwem, za które może grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułW ten weekend II Podkarpacki Festiwal Piłki Nożnej Kobiecej
Następny artykułW Leżajsku odbył się Festiwal Tatuażu (FOTO)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!