Strona główna PRZEMYŚL Nowi funkcjonariusze KAS ślubowali w Przemyślu

Nowi funkcjonariusze KAS ślubowali w Przemyślu [foto]

0
Reklama

W Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu ślubowanie złożyło 42 nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej z podkarpackiej KAS.

Trafią do służby m.in. w  przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu i Krościenku. Zasilą także kadrę w wewnętrznych oddziałach celnych.

Reklama

Ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego przyjął Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek.

Wśród ślubujących funkcjonariuszy jest 22 mężczyzn i 20 kobiet. Trafią oni do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu m.in. w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu, Rzeszowie, Jasionce a także Krośnie, Krościenku i Barwinku.

Po przyjęciu ślubowania, dyrektor izby pogratulował funkcjonariuszom pozytywnego zakończenia rekrutacji oraz powitał ich w szeregach Służby Celno- Skarbowej w podkarpackiej KAS.

Nowo przyjęci funkcjonariusze mają za sobą proces rekrutacji, na który składały się m.in.: test wiedzy, psychologiczny, sprawności fizycznej, test kompetencyjny czy rozmowa kwalifikacyjna. Nabór w którym uczestniczyli spotkał się z dużym zainteresowaniem. Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert. Dzięki staraniom Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, liczba wolnych etatów zwiększyła się do 170. W niedługim czasie służbę rozpoczną kolejne osoby, które pozytywnie zakończyły proces rekrutacji.

W strukturach podkarpackiej KAS pełni służbę blisko 1,2 tys. funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Reklama
Poprzedni artykułDzień Dziecka w Rzeszowie nie tylko 1 czerwca! Nadchodzi 8. Festiwal KINOLUB!
Następny artykułWoda zalała posesje w pow. przeworskim [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj