Strona główna TARNOBRZEG Nowe alkomaty w tarnobrzeskiej policji

Nowe alkomaty w tarnobrzeskiej policji

0
Reklama

Starosta Tarnobrzeski Jerzy Sudoł wraz ze swoim zastępcą Jackiem Rożkiem, przekazali funkcjonariuszom 5 nowych urządzeń badających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu typu Iblow. Wartość każdego z nich to 1200 złotych. Urządzenia odebrał Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu podinsp. Marek Pietrykowski. Już trafiły do policjantów pełniących służbę na drogach powiatu tarnobrzeskiego.

W sali Starostwa Tarnobrzeskiego odbyło się spotkanie, na którym w ramach współpracy przekazano 5 nowych urządzeń badających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu typu Iblow. Wartość jednego z nich to koszt 1200 zł.

Reklama

Urządzenia przekazał Starosta Tarnobrzeski Jerzy Sudoł wraz z Wicestarostą Tarnobrzeskim Jackiem Rożkiem na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu podinsp. Marka Pietrykowskiego, któremu towarzyszył jego zastępca podinsp. Mariusz Stasiak.

Urządzenia już trafiły do wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu oraz Komisariatu Policji w Nowej Dębie, Gorzycach oraz Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim i Grębowie. Będą wykorzystywane podczas działań, których celem jest eliminowanie z ruchu drogowego jak największej liczby nietrzeźwych kierowców.

Urządzenia badające zawartość alkoholu nie wymagają używania ustników. Wystarczy jedynie dmuchnięcie w jego kierunku, aby po chwili pojawił się wynik badania.


Reklama
Poprzedni artykułPijana matka przewoziła samochodem dziecko
Następny artykułIMGW ostrzega: Zamiecie śnieżne, silny wiatr i marznące opady

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!