Strona główna NISKO Nisko: Ponad cztery promile u kierowcy samochodu

Nisko: Ponad cztery promile u kierowcy samochodu

0
Reklama

W policyjnych aresztach trzeźwieje kierowca mercedesa, który wczoraj na drodze krajowej nr 19 pomiędzy Nowosielcem a Niskiem dwukrotnie wjechał do rowu. Mężczyzna miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany dzięki zgłoszeniu przejeżdżającego tą drogą kierowcy.


Po godz. 14, dyżurny komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie o kierowcy mercedesa jedącym w stronę Niska, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Ma miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol. Na ul. Rzeszowskiej w rowie stał mercedes, a w nim kompletnie pijany kierowca. Mężczyzna nie mógł się utrzymać na nogach. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 44-letniego mieszkańca Niska. Alkomat wskazał ponad 4 promile w jego organizmie.
Kierujący mercedesem został zatrzymany dzięki szybkiemu zgłoszeniu innego kierowcy. Z jego relacji wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna dwukrotnie wjechał do rowu i stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. 44-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia, dzisiaj zostanie przesłuchany. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy .
źr. KPP Nisko 

Reklama
Poprzedni artykułRzeszów: Policja rozbiła kolejny narkobiznes
Następny artykułLeżajsk: Pierwotna idea współpracy narodów Europy według Schumana, a stan obecny