Strona główna ŁAŃCUT Nasz patronat. 3. MOTO PIKNIK w Kosinie

Nasz patronat. 3. MOTO PIKNIK w Kosinie

0
Reklama

Już w najbliższą sobotę w Kosinie. Łańcuta odbędzie się trzecia edycja Motopikniku. Podczas trwania pikniku będzie trwała charytatywna zbiórka dla Ritki.

W 21 tygodniu ciąży u Rity stwierdzono dwie poważne wady rozwojowe, było to wytrzewienie jelit i agenezja ciała modzelowatego. Ze względu na duże obciążenia zostało nam zaproponowane zakończenie ciąży, co w naszym przypadku nie było brane pod uwagę. Od tego czasu zaczęła się walka o życie naszej córki- podają rodzice.

Reklama

Ritka przyszła na świat 15 stycznia 2020 roku w Rudzie Śląskiej. Po urodzeniu została przetransportowana do Kliniki w Zabrzu, gdzie przeszła pierwszą ale niestety nie ostatnią operację ratującą jej życie. Na oddziale intensywnej terapii spędziła 7 miesięcy. Był to bardzo trudny czas dla nas wszystkich. Szpitale zostały zamknięte dla rodziców ze względu na pandemię . Zostały nam tylko kilkuminutowe telefony do dyżurki lekarskiej. Informacje nam przekazywane były krótkie i ciągle takie same: „bez zmian”. Po opuszczeniu OIOM była Klinika w Rzeszowie a następnie Prokocim Kraków. W tym ostatnim spotkaliśmy ludzi godnych zaufania i dzięki nim mogliśmy po jedenastu miesiącach zabrać Ritę do domu. Ritka jest objęta pomocą wielu specjalistów, są to fizjoterapeuci, neurologopedzi, optometryści, osteopata, psycholog, neurolog, endokrynolog, okulista, ortopeda- podają dalej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych i nie tylko, przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych atrakcji; dla dzieci, dorosłych i całych rodzin. Zarezerwujcie sobie pierwszą sobotę czerwca tj. 03.06.2023r. a na pewno nie będziecie się nudzić:
– parada motocyklowa;
– konkurencje motocyklowe z cennymi nagrodami;
– gry, konkursy, zabawy przygotowane przez OSP Kosina oraz Aplauz animatorów z Kosiny;
– prezentacje wozów wojskowych
– strefa gastronomiczna: grill, napoje, lody, wata itp…
– prezentacje produktów i kosmetyków do motocykli i nie tylko….
– Moto STUNT Rzeszów ;
…i wiele innych atrakcji.

Poprzedni artykułZlikwidowano nielegalne automaty do gier
Następny artykułNie zgłosili do kontroli pokaźnej gotówki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!