Strona główna JAROSŁAW Na widok radiowozu szybko zawrócił. Był pijany

Na widok radiowozu szybko zawrócił. Był pijany

0
Reklama

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 36-letni kierujący audi, którego zatrzymali do kontroli funkcjonariusze jarosławskiej drogówki. Policjantów zainteresowało dziwne zachowanie mężczyzny, który na widok radiowozu nagle zawrócił i udał się w powrotną stronę. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 8 na ul. Sanowej w Jarosławiu. Funkcjonariusze jarosławskiej drogówki podczas działań „Trzeźwość” zwrócili uwagę na audi, którego kierujący na widok radiowozu, nagle zawrócił i udał się w powrotną stronę. Policjanci postanowili sprawdzić, tak nagłą zmianę decyzji kierującego. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej  przez mundurowych na ul. Chmielowskiego w Szówsku. Bardzo szybko okazało się, co było powodem takiego zachowania kierującego. Badanie wykazało w organizmie 36-letniego mieszkańca Jarosławia 1,72 promila alkoholu.

Reklama

Wkrótce mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości  grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułChciał zainwestować na giełdzie, stracił sporo pieniędzy
Następny artykułBędzie nowy układ drogowy przy torach w Rzemieniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!