Strona główna ŁAŃCUT Na rondzie prosto- kierowca zawisł na krawędzi budowanego ronda

Na rondzie prosto- kierowca zawisł na krawędzi budowanego ronda

0

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę, późnym wieczorem, na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 94 w Łańcucie. Samochód marki Skoda zawisł na krawędzi budowanego ronda. Okazało się, że kierujący nim 50-latek był pijany.

Do zdarzenia doszło w sobotę, na remontowanym odcinku obwodnicy Łańcuta. Przed godz. 23, policjanci otrzymali zgłoszenie o skodzie, która „utknęła” przy jednym z budowanych rond. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący nią mężczyzna może być pijany.

Na miejscu policjanci zastali zawieszoną na krawężnikach ronda skodę, a za kierownicą auta, 50-letniego mieszkańca gminy Łańcut. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2,5 promila. 50-latek tłumaczył, że zagapił się i wjechał prosto na rondo. Potem próbował z niego zjechać, jednak ze względu na ustawienie krawężników i niedokończenie prace budowlane nie mógł tego zrobić. 

50-latek stracił już prawo jazdy. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Poprzedni artykułNie żyje 23-letni piłkarz TS Noverra Głogów Małopolski
Następny artykułTrzyletnie dziecko zagubiło się nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Rodzice byli pijani
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here