Strona główna SANOK Młody piłkarz uległ poważnemu wypadkowi. Trwa zbiórka na leczenie

Młody piłkarz uległ poważnemu wypadkowi. Trwa zbiórka na leczenie

0
Kacper Jaremczuk fot. źr. siepomaga.pl
Reklama

21-letni piłkarz Wiki Sanok uległ w styczniu br. poważnemu wypadkowi. Jadąc samochodem z pracy doszło do wypadku, w wyniku którego młody mężczyzna doznał złamania lewej kości skroniowej, obojczyka, żeber i kości krzyżowej, urazu płuc, pęknięcia śledziony i urazu czaszkowo – mózgowego.

Kacper 16 dni spędził w śpiączce. Wybudził się, teraz czas na rehabilitację, która ma pomóc wrócić mężczyźnie do sprawności.

Reklama

W sieci pojawiła się zbiórka funduszy dla piłkarza. Na stronie zrzutki czytamy:

Patrzę na zdjęcia i po moich policzkach spływają łzy. Chłopak na nich jest taki uśmiechnięty, taki wesoły… Dlaczego los nam go zabrał?! W jednej chwili, bez ostrzeżenia.

21 stycznia zawalił się nasz świat. Kacper wracał z pracy. Było ślisko, padał śnieg. Jego auto dachowało. To, że przeżył, to cud… Jednak teraz modlimy się o kolejny. Syn trafił do szpitala w ciężkim stanie. Niemal natychmiast poddano go operacji. Sztab medyków walczył o nasze dziecko, a my umieraliśmy z bezsilności. Co chwilę dostawaliśmy kolejne straszliwe wiadomości! Czas uciekał nieubłaganie, a sytuacja wciąż się nie poprawiała. 

16 dni po wypadku Kacper był w śpiączce. Każdego dnia stawał się bardziej wątły, bardziej blady, słabszy, ale każdego dnia dzielnie walczył i udało się – obudził się! Jednak mimo że tyle już za nami, wciąż jesteśmy dopiero na początku naszej drogi. Błagam, pomóż nam ją przejść!

Podpisał Piotr, tata mężczyzny.

Reklama
Poprzedni artykułChwile grozy na meczu w Dębicy. Piłkarz Tarnovii reanimowany…
Następny artykułPijana 67-latka wjechała w latarnię, z koleżanką próbowała okłamać policję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!