Strona główna SANOK Młoda matka zmarła nagle w Mikołajki. Osierociła trójkę dzieci

Młoda matka zmarła nagle w Mikołajki. Osierociła trójkę dzieci

0
Reklama

6 grudnia w Zarszynie doszło do ogromnej tragedii. Nagle zmarła młoda matka, zaledwie 31-letnia Wioletta. Osierociła trójkę dzieci.

Rankiem w Mikołajki 31-latka skarżyła się na ból głowy. Zażyła lekarstwo i wyszła do łazienki. Niestety, nie wróciła już z niej. Nieprzytomną matkę znalazły dzieci. Mimo reanimacji, jej życia nie udało się uratować.

Reklama

Lekarze stwierdzili, że przyczyną zgonu była zatorowośc płucna wysokiego ryzyka.

Każdy z nas chciałby mieć taką moc sprawczą, aby móc cofnąć czas. Aby dzieci odzyskały największy prezent w postaci życia mamy. Prosimy o wsparcie w tym najtrudniejszym dla nich czasie. Mąż i Tato na chwilę obecną jest pogrążony w rozpaczy. Wspieramy Go w każdy możliwy sposób. Znajomi i rodzina.  Niestety spadło na Niego tyle bólu, smutku i rozpaczy w oczach dzieci. Wszystkie obowiązki będzie musiał przejąć- podają organizatorzy zbiórki, którą uruchomiono, by pomóc młodemu wdowcowi i dzieciom.

Pan Tomek, mąż i ojciec ma 33 lata- jak podają bliscy: człowiek niesamowicie pracowity i dobry. Na jego barkach od zawsze spoczywało finansowe zabezpieczenie rodziny. Prowadzi swój niewielki zaklad produkując, tworząc meble dla innych Rodzin. 

Rodzina doczekala się trójki dzieci: Patryk 14 lat, Malwina 10 lat i Kubuś 3 latka. 

Każdy może pomóc tej rodzinie dzięki zrzutce. Link TUTAJ

Poprzedni artykuł74-latka straciła sporo oszczędności. Dała się oszukać
Następny artykułPrzerobił deskę rozdzielczą, by ukryć papierosy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!