Strona główna RZESZÓW Liderzy Konfederacji w Rzeszowie. Krytykowali „Nowy Ład”

Liderzy Konfederacji w Rzeszowie. Krytykowali „Nowy Ład”

0
Reklama

W ostatni dzień maja na rzeszowskim rynku odbyła się konferencja prasowa Grzegorza Brauna. Wraz z kandydatem na Prezydenta Rzeszowa pojawili się inni posłowie tej formacji politycznej- Krzysztof Bosak i Artur Dziambor. Poruszono na niej temat “Nowego Ładu” i jego faktycznego wpływu na rzeczywistość mieszkańców Rzeszowa.

Politycy prawicowej partii stwierdzili, że ubytków, jakie spowodują zapowiadane przez Rząd zmiany, nie sposób dokładnie policzyć. Te kwoty samorządy mogą jedynie szacować.

Reklama

Krzysztof Bosak pojawił się w stolicy Podkarpacia, by wspomóc kolegę z koła poselskiego. “Jesteśmy tu by wspierać Grzegorza Brauna w kampanii prezydenckiej i aby przypominać że to Konfederacja reprezentuje głos tych Polaków którzy wierzą w siłę polskiej przedsiębiorczości, wierzą w siłę polskiej gospodarki i wierzą w to że ta gospodarka jest w stanie rozwijać się po prostu osiągając zyski. Modne teorie ekonomiczne przysłoniły prostą prawdę: do rozwoju gospodarki potrzebna jest wolność gospodarcza, proste i niskie podatki, sprawne sądownictwo, przejrzyste regulacje i stabilne prawo. My jako Konfederacja przejęliśmy ten etos obrony działalności gospodarczej przed wszystkimi przeszkodami które ją po prostu tłamszą. Rząd Prawa i Sprawiedliwości prezentuje odwrotne podejście. To nie jest propolska działalność prawna i gospodarcza”. 

Grzegorz Braun podsumował: “Fundament naszej egzystencji to musi być polski pieniądz, polska przedsiębiorczość. Jeśli gdzieś mamy się odbijać od dna, to w Rzeszowie. To marnotrawstwo i niegospodarność – nakłaniać ludzi, aby zamykali swoje biznesy. Musimy zachować swoje życie gospodarcze. Z całą pewnością nie rekomendujemy jednak zatrudniania pana Mateusza Morawieckiego żadnemu polskiemu przedsiębiorcy, To oszust”.

Reklama
Poprzedni artykułW czwartek w Rzeszowie koncert Jednego Serca Jednego Ducha
Następny artykułPoszukują mężczyzny, który składał dziewczynce niemoralne propozycje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj