Strona główna RZESZÓW Kurs trenera personalnego – ruszają zapisy w Rzeszowie

Kurs trenera personalnego – ruszają zapisy w Rzeszowie

0
Reklama

Sport, ćwiczenia, fitness, siłownia to pojęcia, których wspólnym mianownikiem jest trener osobisty. Dla wszystkich, którzy swoją pasję chcą łączyć ze sposobem na życie i osiągać z tego korzyści finansowe, doskonałym rozwiązaniem będzie kurs na Trenera Personalnego. Aby go zrobić, nie musisz jechać na drugi koniec Polski- możesz go zrobić weekendowo w Rzeszowie. Właśnie ruszają zapisy!

Będzie to profesjonalne szkolenie, przygotowane przez Niepubliczną Placówkę Szkolenia Ustawicznego AKADEMIA POLSKA w oparciu o Europejskie Ramy Kwalifikacji oraz Sektorowe Ramy Kwalifikacji dla Sportu dla Trenera Personalnego – poziom 4. Kurs ten przygotowuje kompleksowo do zawodu Trenera Personalnego. Trening osobisty zyskuje na popularności, coraz więcej osób dba o swoje zdrowie, figurę i kondycję pod okiem profesjonalnego trenera, który poświęci swój czas tylko im i zadba o wszystkie aspekty treningu. Warto więc wykorzystać tą szansę, którą daje nam rynek i zostać trenerem.

kurs trenera personalnego w Rzeszowie

Reklama

Więcej o kursie na trenera personalnego w Rzeszowie

Kurs Trenera Personalnego rozpocznie się w Rzeszowie 25 Lipca 2020 r. Będzie składał się z 5-ciu zjazdów weekendowych (sobota, niedziela), obejmujących zarówno zajęcia teoretyczne (38h), jak i praktyczne (22h), zakończone egzaminem (1h). Wśród tematów poruszanych na szkoleniu znajdą się m.in. teoretyczne aspekty treningu personalnego; marketing i sprzedaż treningów; anatomia funkcjonalna i fizjologia wysiłku; podstawy biomechaniki; dietetyka i suplementacja; teoria treningu- drogi i metody rozwoje siły; programowanie, periodyzacja i metodyka treningu; technika ćwiczeń wolnych i na maszynach (ćwiczenia klasyczne, pomocnicze, przygotowawcze); trening medyczny (kontuzje, urazy, powrót do formy); trening funkcjonalny, technika i metodyka ćwiczeń z wykorzystaniem akcesoriów treningowych; trening ukierunkowany (osoby starsze, trening w ciąży i po ciąży, wybrane jednostki chorobowe); ćwiczenia mobilności. Tylko gdy teoria poparta jest praktyką, a praktyka bazuje na teorii, możemy mówić o pełnym przygotowaniu do pracy jako Trener Personalny. 


Co otrzymamy po odbyciu kursu?

Każdy, kto pozytywnie zaliczy egzamin teoretyczny oraz praktyczny kończący kurs, otrzyma zaświadczenie wg Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) oraz Legitymację Trenera Personalnego poziom 4 (w tym Instruktor Fitness poziom 3- siłownia- instruowanie osób). Są to wszystkie uprawnienia, konieczne do pracy w zawodzie Trenera Personalnego.

Czy warto zrobić kurs trenera personalnego?

To jedyna taka szansa, by profesjonalny kurs na Trenera Personalnego, prowadzony przez najlepszą kadrę szkoleniową, odbyć w Rzeszowie (miejsce: Rzeszów- Klub Fitness for life, Galeria Rzeszów/Capital Park) i to w trybie weekendowym. Więc jeśli myślisz o tym, by poszerzyć swoją wiedzę, udoskonalić technikę, by móc pracować z klientem, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Jest to najlepsze przygotowanie teoretyczne i zdobycie umiejętności praktycznych do podjęcia pracy jako Trener Osobisty. 
Więcej informacji oraz zapisy na stronie internetowej organizatora: https://www.akademiapolska.pl/kurs-trenera-personalnego-rzeszow.

Reklama