Strona główna TARNOBRZEG Krzyczał sam na siebie w nocy. Został ukarany mandatem

Krzyczał sam na siebie w nocy. Został ukarany mandatem

0
Reklama

Okres wakacyjny, to czas wytężonej pracy policjantów patrolowo-interwencyjnych. Podejmowane interwencję dotyczą szeregu popełnianych przestępstw i wykroczeń. Dużą liczbę stanowią interwencję dotyczące zakłócenia spoczynku nocnego oraz porządku publicznego. Mandatem ukarany został 26-latek, który w nocy krzyczał sam na siebie.

Noc, to czas przeznaczony na spokojny odpoczynek. W gorące noce, gdy okna mieszkań otwarte są na oścież, każdy hałas, głośno puszczana muzyka, czy prace remontowe, mogą zaburzyć sen każdego z nas.

Reklama

Wczoraj przed godz. 1 w nocy, policjanci zostali poproszeni o interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, który hałasuje przy ul. Świętej Barbary w Tarnobrzegu. Zdarzenie miało miejsce w rejonie altany śmietnikowej. Z przekazanych informacji wynikało, że awanturnik, przeklina i głośno rozmawia przez telefon.

Mundurowi udali się na miejsce. Na osiedlowym chodniku zauważyli siedzącego mężczyznę, który był pijany. 26-letni mieszkaniec Tarnobrzega głośno rozmawiał … sam ze sobą, używał słów wulgarnych oraz krzyczał, że nic mu nie pasuje. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem.

Od 1 lipca 2023 roku, na terenie miasta Tarnobrzega przeprowadzono blisko 1800 interwencji. Większość z nich dotyczyła zakłócenia porządku publicznego i spoczynku nocnego.

Poprzedni artykułProwadził busa z lawetą, a nie miał uprawnień. Wpadł na granicy
Następny artykułPił wspólnie z kolega, później go pobił i okradł. Trafił do aresztu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!