Strona główna KOLBUSZOWA Krzątka: Dwóch 70-latków w szpitalu. Stracili panowanie nad autem

Krzątka: Dwóch 70-latków w szpitalu. Stracili panowanie nad autem

0
Reklama

73-letni kierowca hyundaia i 71-letni pasażer trafili do szpitala po tym, jak pojazd – którym podróżowali – wjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Krzątce. Jak ustalili policjanci, kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj około godz.18, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został poinformowany o zdarzeniu drogowym w Krzątce, na drodze relacji Krzątka – Bojanów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu marki Hyundai Santa Fe, 73-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Wraz z nim podróżował 71-letni mieszkaniec woj. śląskiego. W wyniku zdarzenia obydwaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca hyundaia był trzeźwy.
Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze wykonali oględziny, a pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
źr. KPP Kolbuszowa 

Reklama