Strona główna PRZEWORSK Kolizja z udziałem ukraińskiego autokaru na autostradzie

Kolizja z udziałem ukraińskiego autokaru na autostradzie

0
Reklama

Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj, na autostradzie A4, w miejscowości Mirocin. Kierujący autobusem marki Man nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył pojazdu marki Mercedes. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny.

Wczoraj po godz.7, dyżurny przeworskiej jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na autostradzie A4, w miejscowości Mirocin. Policjanci ustalili, że kierujący autobusem marki Man, 40-letni obywatel Ukrainy, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu ciężarowego marki Mercedes i najechał na jego tył. Autobusem podróżowało 50 osób, byli to obywatele Ukrainy.

Reklama

W wyniku zdarzenia drogowego na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 40-latek za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Reklama
Poprzedni artykułPrzedłużenie kontroli granicznych na granicy ze Słowacją
Następny artykułStrzelectwo dynamiczne w Rzeszowie – relacja z Pierwszej Gali Rzeszowskiej Ligi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!