Strona główna RZESZÓW Strzelectwo dynamiczne w Rzeszowie – relacja z Pierwszej Gali Rzeszowskiej Ligi

Strzelectwo dynamiczne w Rzeszowie – relacja z Pierwszej Gali Rzeszowskiej Ligi

0
Reklama

W ostatnią sobotę, 18 stycznia, w Rzeszowie odbyła się Pierwsza Gala Rzeszowskiej Ligi Dynamicznej – wyjątkowego wydarzenia, które podsumowało pierwszy sezon ligi strzeleckiej w Rzeszowie. Organizowana przez sekcję dynamiczną w klubie strzelectwa sportowego Kasztelan Rzeszów, gala była okazją do uhonorowania zwycięzców oraz wyróżniających się uczestników Ligi, a także do przedstawienia planów na kolejny rok.

Podczas wydarzenia odbyło się krótkie streszczenie działalności Sekcji Dynamicznej w minionym roku, obejmującego cały sezon Ligi Dynamicznej. Rozegrano 6 rund, a na ich podstawie wyłoniono najlepszych zawodników, którzy zostali nagrodzeni podczas Gali. Wręczono medale, statuetki oraz nagrody, a także przekazano pasy mistrzowskie pierwszym zwycięzcom. Była to doskonała okazja do uhonorowania tych, którzy osiągnęli największe sukcesy w rywalizacji strzeleckiej.

Reklama

W trakcie Gali nie zabrakło także zapowiedzi kolejnego sezonu Ligi Dynamicznej, który rozpocznie się w tym roku. Uczestnicy mieli okazję poznać zarys projektu Carpatia Challenge – zawodów IPSC L1 organizowanych przez sekcję. To wydarzenie będzie kolejną okazją do rywalizacji i doskonalenia umiejętności strzeleckich.

Ponadto, podczas Gali zaprezentowano wstępny projekt oficjalnej koszulki sekcji. Ta nowa koszulka będzie stanowić symbol przynależności do Rzeszowskiej Ligi Dynamicznej i będzie dostępna dla wszystkich uczestników i miłośników strzelectwa sportowego.

Nie zabrakło też słów podziękowania dla firm i osób, które wsparły organizację Gali Rzeszowskiej Ligi Dynamicznej. Dzięki ich hojności uczestnicy mieli okazję zdobyć fantastyczne nagrody. Fitness for Life Rzeszów przekazał karnety do klubów, a GRAND Fitness zestaw taśm TRX. Dodatkowo doping24.pl ufundował suple z najwyższej półki, City-Format zadbał o banery reklamowe. Nagroda specjalna dla najlepszego zawodnika Ligi została ufundowana przez Cerakote Lab – Certified Cerakote Applicator i obejmuje vouchery na malowanie zamków oraz voucher na malowanie całego pistoletu. Ponadto, obecni byli również Kawa-mistrzow.pl, Halinka ARMS, Luigi Rzeszów, Luigi Park Rzeszów oraz Strzelnica Sportowa w Żołyni, którzy przekazali atrakcyjne vouchery i gadżety.

Wszyscy chętni, którzy chcą rozpocząć przygodę ze strzelectwem sportowym zapraszamy po więcej informacji tu: https://sekcjadynamiczna.pl/

Reklama
Poprzedni artykułKolizja z udziałem ukraińskiego autokaru na autostradzie
Następny artykułByła wicewojewoda z zarzutami. Miała przywłaszczyć 700 tys. zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!