Strona główna JASŁO Kolejny wypadek na pasach. 74-latka w szpitalu

Kolejny wypadek na pasach. 74-latka w szpitalu

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Kołaczycach. Kierująca mazdą potrąciła na przejściu dla pieszych 74-letnią kobietę. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do jasielskiego szpitala, gdzie pozostała pod opieką lekarzy.

Wczoraj około godz. 16.30, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierująca osobową mazdą, jadąc drogą krajową nr 73 w kierunku Brzostku, nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych 74-latkę. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do jasielskiego szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.  

Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w ramach prowadzonego postępowania.  

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas prowadzenia pojazdu po zmroku, szczególnie w tych trudnych warunkach atmosferycznych oraz w pobliżu przejść dla pieszych. Przypominają także pieszym, by w wielu sytuacjach kierować się zasadą ograniczonego zaufania i używać elementów odblaskowych – używanie odblasków, znacznie poprawia widoczność i sprawia, że kierujący mają więcej czasu na odpowiednią reakcję. 

Reklama
Poprzedni artykułDachowanie Audi na DK 77. Objazdy na trasie Nisko – Rudnik nad Sanem
Następny artykułPijany zjechał bmw po schodach na krośnieńskim rynku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!