Strona główna PRZEMYŚL Kibic Polonii zabrał koszulkę zwaśnionego klubu. Wszystko zarejestrował Google Street View

Kibic Polonii zabrał koszulkę zwaśnionego klubu. Wszystko zarejestrował Google Street View

0
Reklama

Aplikację Google Maps zna niemal każdy. Samochód Google przemierza niemal każdy zakątek świata, by wykonywać mapy i widok ulic. Kamery Google rejestrują różne zdarzenia, często takie, które są dość kontrowersyjne i dziwne, z perspektywy internauty.

Podczas rejestrowania widoku ulic Przemyśla, kamera Google w czerwcu 2021 roku zarejestrowała kibica Polonii Przemyśl, który na ulicy Rynek, czyli terenie kibicowsko należącym do kibiców Polonii, zabiera koszulkę innemu mężczyźnie.

Reklama

Nie wiadomo dokładnie jakiego klubu to kibic. Na Google Street View widzimy umięśnionego fana Polonii, w koszulce z herbem klubu, obok drugiego zdejmującego koszulkę w biało-czerwone pasy.

Znając klubu piłkarskie, można domniemywać, że to kibic Resovii Rzeszów lub Cracovii, bo to właśnie te kluby mają barwy biało-czerwone i kibice tychże klubów eksponują barwy na swoich koszulkach.

W sieci internauci podają, że to prawdopodobnie fan Resovii lub Cracovii zostaje pozbawiony koszulki, bo kibice Polonii, zwani Przemyskim Bractwem, nie mają dobrych relacji z fanami Reski czy Cracovii.

Reklama
Poprzedni artykułMiał być doprowadzony, zaatakował policjanta nożem
Następny artykułUkradł samochód i kierował nim po pijanemu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj