Strona główna JAROSŁAW Jest tymczasowy areszt za znęcanie się nad żoną

Jest tymczasowy areszt za znęcanie się nad żoną

0
Reklama

Na trzy miesiące do aresztu trafił 49-latek, którego zatrzymali policjanci z Radymna. Mężczyzna pomimo prowadzonego przeciwko niemu postępowania za znęcanie się nad żoną oraz zastosowanych środkach zapobiegawczych, nadal używał przemocy wobec bliskiej mu osoby. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci z komisariatu w Radymnie, prowadzili postępowanie znęcania się 49-latka nad żoną. Wobec mężczyzny zastosowane zostały środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania się i zbliżania się do żony, nakazu opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną na okres 3 miesięcy oraz zakazu opuszczania kraju.

Reklama

Początkiem listopada funkcjonariusze zostali ponownie wezwani na interwencję domową, pod znany im adres. Stróże prawa, od razu zatrzymali 49-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu, usłyszał prokuratorskie zarzuty.

Decyzją Sądu Rejonowego w Jarosławiu 49-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułPotrącenie kobiety na pasach
Następny artykuł79-latka potrąciła dwoje pieszych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!