Strona główna BRZOZÓW Jest areszt dla 23-latka, który brał udział w wypadku w Jabłonicy Polskiej

Jest areszt dla 23-latka, który brał udział w wypadku w Jabłonicy Polskiej

0
Wypadek w Jabłonicy Pol. fot. KPP Brzozów
Reklama

Do zdarzenia z udziałem trzech samochodów doszło w niedzielę w Jabłonicy Polskiej. W wyniku zderzenia audi, forda i renault, do szpitala trafiły dwie osoby. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne. Natomiast sprawca kolizji, 23-letni kierowca audi, trafił do policyjnego aresztu. Był trzeźwy, ale jak się okazało posiadał przy sobie narkotyki. Sąd Rejonowy w Brzozowie zastosował wobec 23-latka tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

W niedzielę przed godz. 19, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Jabłonicy Polskiej. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący audi, jadąc od strony miejsca Piastowego w kierunku Domaradza, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka forda focusa. Siła uderzenia była tak duża, że ford został zepchnięty z drogi do przydrożnego rowu. Po zderzeniu z fordem, audi bez jednego koła, w niekontrolowany sposób nadal przemieszczało się po drodze i uderzyło w jadące z naprzeciwka renault. W wyniku zderzenia, renault zostało zepchnięte na pobocze, a audi, po przejechaniu jeszcze około trzydziestu metrów, uderzyło w bariery energochłonne i się zatrzymało.

Reklama

W wyniku tego zdarzenia, obrażeń doznały osoby podróżujące fordem focusem. Kierowca i jego pasażerka zostali przetransportowani karetką do szpitala.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami. Byli trzeźwi. Jednak w trakcie wykonywania czynności procesowych na miejscu zdarzenia, okazało się, że 23-latek kierujący audi posiadał przy sobie różnego rodzaju środki odurzające. W związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa przez 23-latka, została pobrana mu krew do badania. Następnie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, policjanci ujawnili kolejne narkotyki. Łącznie zabezpieczono około 0,5 kg różnego rodzaju środków odurzających.

Wczoraj na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Brzozowie, sąd zastosował wobec 23-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.   

Reklama
Poprzedni artykułMarsz Niepodległości znów przejdzie przez Warszawę [Wyjazdy z Podkarpacia]
Następny artykułUroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Rzeszowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj