Strona główna JAROSŁAW Jarosław: Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających

Jarosław: Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających

0
Reklama

Pod policyjnym dozorem do czasu zakończenia śledztwa pozostaje 24-latek z Jarosławia. Podczas przeszukania w jego domu policjanci ujawnili znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Śledczy zabezpieczyli samochód 24-latka i także zastosowali poręczenie majątkowe na łączną kwotę 16,5 tys. złotych.


Mieszkaniec Jarosławia odpowie karnie za posiadanie środków odurzających znacznej ilości. Kilka dni temu, policjanci w ramach prowadzonego pod nadzorem prokuratury śledztwa, przeszukali mieszkania i zabudowania gospodarcze na terenie Jarosławia. Z ustaleń śledczych wynikało, że zamieszkujący tam 24-latek może posiadać środki odurzające.
Podczas przeszukania w domu mężczyzny, został zabezpieczony susz konopi indyjskich, sproszkowana biała substancja, a także kilkadziesiąt woreczków z dopalaczami. Policyjny tester potwierdził, że ponad 170 gramów suszu to marihuana. Powołany w sprawie biegły określi skład pozostałych ujawnionych substancji.
Mieszkaniec Jarosławia usłyszał już prokuratorskie zarzuty posiadania środków odurzających w znacznej ilości. Policjanci zawnioskowali do Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu o zastosowanie środków zapobiegawczych. Wobec 24-latka zastosowano zabezpieczenie majątkowe na pojazd w kwocie 10 tys. złotych, policyjny dozór, a także 6,5 tys. złotych poręczenia majątkowego. Mężczyzna do czasu zakończenia śledztwa ma obowiązek czterokrotnie stawiać się w jarosławskiej komendzie.
Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
źr. KPP Jarosław

Reklama
Poprzedni artykułMajówka 2018: Podsumowanie weekendu przez straż graniczną
Następny artykułKomańcza: Groźne ukąszenie przez żmiję. Wezwano pogotowie lotnicze