Strona główna ROPCZYCE Groźny wypadek w gospodarstwie. Lądował śmigłowiec LPR

Groźny wypadek w gospodarstwie. Lądował śmigłowiec LPR

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Broniszów. 45-letni mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie uległ poważnemu wypadkowi przy obsłudze prasy rolniczej. Funkcjonariusze apelują o ostrożność przy wykonywaniu wszelkich prac gospodarskich, rolnych i leśnych.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę w Broniszowie, podczas prac związanych z obsługą maszyny rolniczej. Po godz. 17 policjanci otrzymali informację, że mężczyzna wykonujący prace rolne uległ wypadkowi. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 45-latek, obsługując prasę rolniczą tzw. belarkę, uległ wypadkowi i doznał poważnego urazu. Mężczyzna śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.

Reklama

Pamiętajmy, że wystarczy chwila nieuwagi, żeby doszło do tragedii. O wypadek podczas prac rolniczych, gospodarczych czy też leśnych nie trudno. Do najczęstszych przyczyn takich zdarzeń należą m.in. nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga, pośpiech oraz zmęczenie. Przypominamy o zapewnieniu bezpieczeństwa także dzieciom, które niejednokrotnie wykonują prace w gospodarstwach rolnych.

Poprzedni artykułWypadek w Lubzinie. Utrudnienia w ruchu
Następny artykułOgłoszono nowy przetarg na budowę Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!