Strona główna BIESZCZADY Gra w trzy kubki – policja ostrzega przed oszustami w Bieszczadach

Gra w trzy kubki – policja ostrzega przed oszustami w Bieszczadach

0
Reklama

Słoneczna pogoda sprzyja wypoczynkowi w atrakcyjnych bieszczadzkich miejscowościach, a wakacyjną beztroskę bezwzględnie wykorzystują oszuści. Ich celem są turyści, namawiani do pozornie niewinnej gry w trzy kubki. W rzeczywistości gra jest tylko pretekstem do wyciągnięcia od grającego wszystkich jego pieniędzy. W tej grze wygrani są tylko jej organizatorzy.

W ostatnim czasie lescy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń o grze hazardowej w trzy kubki, która odbywała się na deptaku prowadzącym do zapory wodnej w Solinie. Zgłoszenia te zostały potwierdzone, a kilka osób organizujących grę zostało ukaranych mandatami karnymi. Podczas kontroli zatrzymany także jeden z graczy. Okazało się że 50-letni mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary aresztu za nieuiszczenie grzywny wymierzonej przez sąd za… grę w trzy kubki. 

Lescy policjanci apelują: nie daj się skusić na pozornie łatwą wygraną, gdyż możesz stracić wszystkie postawione w grze pieniądze. Osoba przystępująca do gry nie ma szans na wygraną a organizatorzy nielegalnych gier są doskonale zorganizowani i bezwzględni. Widząc grających naciągaczy najlepiej powiadom Policję.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułTragiczny wypadek w Pruchniku. Nie żyje 93-latek. Droga zablokowana
Następny artykułIMGW ostrzega: Burze z gradem i nawałnice mogą przejść przez region

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj