Strona główna RZESZÓW e-sklep Podkarpackie Smaki unikalny w skali kraju

e-sklep Podkarpackie Smaki unikalny w skali kraju

0
Reklama

Internetowe zakupy są coraz chętniej uprawiane przez Polaków. Co więcej, handel przez internet stał się ulubionym pomysłem na biznes. Warto wiedzieć, że e-sklep Podkarpackie Smaki to największy w Polsce sklep internetowy z produktami w 100% wytwarzanych na terenie Podkarpackiego.
Strona e-sklepu Podkarpackie Smaki po dwóch lata działania przeszła modernizację. Klienci w ofercie mają obecnie ponad 500 produktów spożywczych tradycyjnych, regionalnych i ekologicznych wytworzonych w Podkarpackiem, w większości w małych, rodzinnych firmach.
Na stronie www.sklep.podkarpackiesmaki.pl znajdziemy m.in. czekolady ręcznie robione, tradycyjne pieczywo, przetwory owocowo-warzywne, przetwory rybne, susz z warzyw i owoców, zakwas żytni na żurek, wyroby mięsne w słoikach (m.in. znaną kiełbasiankę), wypieki cukiernicze, konfiturę z płatków róży w cukrze, wysokiej jakości miody, oleje z pierwszego tłoczenia, soki i napoje owocowe, słodycze, przegryzki i herbatki owocowo-ziołowe. I coraz więcej wyrobów sygnowanych ekologicznym certyfikatem.
Oferta sklepu to nie tylko produkty spożywcze, ale również 109 naturalnych kosmetyków z odpowiednią gwarancją jakości, dostępnych – jak na razie – wyłącznie w e-sklepie: m.in. sole do kąpieli, kremy, mydła z dwóch podkarpackich uzdrowisk Iwonicza Zdroju – kosmetyki Iwoniczanka oraz Rymanowa Zdroju – kosmetyki Celestin, a także kosmetyki z Łańcuta marki Enklare Natural Cosmetics.
– Większość firm posiadających sklepy stacjonarne ma lub uruchamia również ich internetową wersję. My zrobiliśmy odwrotnie, zaczęliśmy od e-commerce, aby dołożyć do niego sklep stacjonarny – wyjaśnia Ewelina Nycz, dyrektor ds. rozwoju i promocji produktu ze Stowarzyszenia „Pro Carpathia”. – Coraz częściej osoby zamawiające w sieci informowały, że odbiorą produkty na miejscu, a jeszcze zerkały na półki w magazynie, aby coś dodatkowo zakupić. Podjęliśmy więc w maju dwie zasadnicze decyzje. Po pierwsze uruchamiamy klasyczny sklep z półkami, lodówką i kasą fiskalną, a po drugie dokładamy do niego kosmetyki „Made in Podkarpackie”.
Sklep zarządzany jest przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia”, które jest koordynatorem Klastra Podkarpackie Smaki. Sklep stacjonarny – mieści się na II piętrze kamienicy w Rzeszowie przy ul. Rynek 16 – czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.
– A na zakupy na co dzień zapraszamy całodobowo online www.sklep.podkarpackiesmaki.pl z dostawą prosto do domu – zachęca Ewelina Nycz.
 

Reklama