Strona główna JAROSŁAW Dwóch poszukiwanych zatrzymanych w trakcie meczu piłki nożnej

Dwóch poszukiwanych zatrzymanych w trakcie meczu piłki nożnej

0
Reklama

Funkcjonariusze wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej jednostki, którzy zabezpieczali piłkarskie spotkanie JKS Jarosław z Polonią Przemyśl, zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez organy ścigania. Za 46-latkiem wydany był list gończy przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu. 51-latek poszukiwany był przez cztery prokuratury rejonowe i Sąd Rejonowy w Wągrowcu. Obaj trafią do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Jarosławscy funkcjonariusze wydziału patrolowo-interwencyjnego, zabezpieczający sobotni mecz JKS Jarosław z Polonią Przemyśl, w trakcie trwania spotkania ustalili, że na terenie obiektu znajdują się dwie osoby poszukiwane przez organy ścigania.

Reklama

Przypuszczenia stróżów prawa potwierdziły się. 46-letni mieszkaniec Jarosławia, przebywał na trybunach i obserwował mecz. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych po zakończonym spotkaniu. Za 46-latkiem list gończy wydał Sąd Rejonowy w Jarosławiu. Mężczyzna nie stawił się do zakładu karnego w celu odbycia roku pozbawienia wolności i unikał odbycia kary, ukrywając się przed śledczymi.

Drugim z poszukiwanych okazał się 51-latek, który sprawdzał bilety na stadionie. Był poszukiwany na podstawie pięciu ustaleń miejsca pobytu dla celów prawnych i odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności. Mężczyznę poszukiwały prokuratury rejonowe w Nowym Sączu, Tucholi, Brzegu, Szubinie, a także Sąd Rejonowy w Wągrowcu. 51-latek został zatrzymany po zakończonym meczu i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Zgodnie z decyzjami sądu, obaj poszukiwani trafią do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Reklama
Poprzedni artykułNie żyje motocyklista ranny w wypadku drogowym
Następny artykułTragiczny wypadek. Nie żyje mężczyzna, który wpadł do studni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj