Strona główna KOLBUSZOWA Dwa pożary w powiecie kolbuszowskim

Dwa pożary w powiecie kolbuszowskim

0
Zdj. ilustracyjne
Reklama

Wyjaśniane są okoliczności dwóch pożarów, do jakich doszło wczoraj w powiecie kolbuszowskim. W Hucie Komorowskiej spłonął budynek gospodarczy, w Wilczej Woli budynek mieszkalny. Na miejscu pracowali policjanci i strażacy.

Reklama

Wczoraj około godz. 14, policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego, do jakiego doszło w Hucie Komorowskiej. W budynku znajdowały się m.in. elektronarzędzia, sprzęt AGD, meble warsztatowe oraz butla gazowa. Jak ustalono, około godz. 13:30, właściciele usłyszeli głośny huk, przypominający wybuch. Po wyjściu na zewnątrz zauważyli, że pali się garaż. Właściciel powiadomił służby i usiłował ratować dobytek, w  wyniku czego doznał poparzenia dłoni. Wstępnie straty oszacowano na 50 tys. zł.

Po godz. 18, funkcjonariusze udali się do Wilczej Woli, gdzie doszło do pożaru domu. Na miejscu ustalono, że w budynku przebywała zgłaszająca, która usłyszała głośny trzask dobiegający ze strychu. Jak się okazało zapalił się sprzęt AGD i w pomieszczeniu panowało duże zadymienie. Poszkodowana nie doznała obrażeń, straty oszacowano na 150 tys. zł.

W obu akcjach uczestniczyli strażacy z PSP w Kolbuszowej oraz druhowie z ochotniczych straży pożarnej.

Policja ustala okoliczności i przyczyny pożarów.

Źr. KPP Kolbuszowa

Poprzedni artykułXVIII Święto Fajki w Przemyślu za nami. Działo się! (FOTO, VIDEO)
Następny artykułNie żyje 73-letni pieszy, potrącony w Przeworsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!