Strona główna PRZEMYŚL Dubieccy policjanci uratowali życie seniorowi

Dubieccy policjanci uratowali życie seniorowi

0
Reklama

Do przemyskiej jednostki wpłynęły podziękowania dla policjantów z komisariatu w Dubiecku. Kobieta wyraziła swoją wdzięczność za natychmiastowe i profesjonalne działania funkcjonariuszy, które przyczyniły się do uratowania ludzkiego życia. Jest nam bardzo miło, że ciężka służba zostaje doceniona, a takie podziękowania są najlepszą motywacją do dalszego wypełniania obowiązków służbowych i pomocy innym.

Słowa uznania od osób, które otrzymały pomoc od funkcjonariuszy są zawsze serdecznie przyjmowane i motywują nas do dalszego działania. Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu podinsp. dr Janusza Kiszki, wpłynęły pisemne podziękowania od mieszkanki gminy Dubecko. Kobieta wyraziła swoją wdzięczność za profesjonalną pracę policjantów z Dubiecka, którzy przyczynili się do uratowania życia jednego z mieszkańców tej gminy.

Reklama

8 grudnia, policjanci interweniowali w jednym z domów w Dubiecku, gdzie jak wynikało ze zgłoszenia, starszy, samotnie mieszkający mężczyzna może potrzebować pomocy. Kiedy funkcjonariusze weszli do jego domu, zauważyli leżącego na łóżku, półprzytomnego mężczyznę. W domu panowała bardzo niska temperatura. Policjanci powiadomili służby ratownicze i do czasu przyjazdu karetki, zaopiekowali się mieszkańcem Dubiecka i okryli go kocami.

Funkcjonariusze, wykonując swoje codzienne obowiązki dbają o bezpieczeństwo i angażują się w pomoc tym, którzy jej potrzebują. Nie oczekują za to podziękowania. Jednak jest nam bardzo miło, jeśli ktoś doceni i zauważy naszą  pracę.  Każde dziękuję wywołuje uśmiech na twarzach funkcjonariuszy i pokazuje, że mieszkańcy doceniają ich starania.

Reklama
Poprzedni artykułUczcili bohaterów bitwy pod Niżankowicami [foto]
Następny artykułŚwiadkowie zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!