Strona główna BRZOZÓW Drift Show Izdebki 2022. Będą utrudnienia w ruchu

Drift Show Izdebki 2022. Będą utrudnienia w ruchu

0
Reklama

W dniach 3 – 4 września 2022 r. odbędzie się „Ogólnopolski trening samochodów driftingowych – Drift Show Izdebki 2022”. W związku w tym wydarzeniem, w sobotę w godz. od 11 do 18 oraz w niedzielę, w godz. od 9 do 22, w miejscowości Izdebki, na drodze powiatowej nr 2036R, wystąpią utrudnienia w ruchu. Prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez organizatorów imprezy.

3 i 4 września br., odbędzie się „Ogólnopolski trening samochodów driftingowych – Drift Show Izdebki 2022”. W związku z tym, na drodze powiatowej nr 2036R, prowadzącej z Brzozowa do Wary, w miejscowości Izdebki, w sobotę w godzinach od 11 do 18 i niedzielę w godzinach od 9 do 22, wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu. Odcinek drogi, na którym będzie prowadzony trening zostanie czasowo wyłączony z ruchu.    

W pierwszy wrześniowy weekend droga powiatowa nr 2036R zapełni się miłośnikami samochodów driftingowych. Dlatego apelujemy do kierowców o wzmożoną ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń organizatorów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać również funkcjonariusze ruchu drogowego z brzozowskiej komendy.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułPrezes PiS odwiedzi w niedzielę Podkarpacie
Następny artykułPrezydent Duda pojawi się na pogrzebie Tadeusza Ferenca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!