Strona główna MIELEC Czad zabija. Nie żyje 87-latka, mąż w ciężkim stanie w szpitalu

Czad zabija. Nie żyje 87-latka, mąż w ciężkim stanie w szpitalu

0
Reklama

Nie żyje 87-letnia mieszkanka gminy Padew Narodowa. Kobieta prawdopodobnie zatruła się czadem. Jej mąż, w stanie zagrażającym życiu przebywa w szpitalu. Policja wraz z prokuraturą wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia.

Wczoraj około godz. 9.30, oficer dyżurny mieleckiej komendy został powiadomiony o śmierci 87-letniej mieszkanki Wojkowa. Kobieta zamieszkiwała wraz z mężem w domu ogrzewanym piecami kaflowymi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną śmierci kobiety było zaczadzenie. 89-letni mąż kobiety, nieprzytomny, w stanie ciężkiego zatrucia tlenkiem węgla został przewieziony do mieleckiego szpitala.

Reklama

O zdarzeniu policjanci powiadomili prokuratora, który przybył na miejsce. Podczas przeprowadzonych czynności ustalono, że najprawdopodobniej w czasie, gdy małżeństwo spało, z pieca kaflowego znajdującego się w tym pomieszczeniu, wydobywał się czad. To on był przyczyną zatrucia.

Ciało zmarłej kobiety zostało zabezpieczone do badań. W sprawie trwają czynności, które wyjaśnią przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Reklama
Poprzedni artykułPolicja podsumowała długi świąteczny weekend na drogach w regionie
Następny artykułImigranci w Bieszczadach. Kurierzy sami zgłosili się do straży granicznej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj