Strona główna BRZOZÓW Chciał popełnić samobójstwo. Życie mężczyzny uratowano

Chciał popełnić samobójstwo. Życie mężczyzny uratowano

0
Reklama

Brzozowscy policjanci zauważyli mężczyznę, który prawdopodobnie próbował targnąć się na własne życie. Dzięki ich natychmiastowej reakcji życie 59-letniego mężczyzny udało się uratować. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj, około godz. 13.30, brzozowscy policjanci jadąc ulicą Plac Grunwaldzki w Brzozowie usłyszeli dźwięk tłuczonego szkła. Mundurowi natychmiast zareagowali. Zauważyli w pobliskim parku mężczyznę leżącego na ławce. Wokół niego znajdowały się kawałki szkła z rozbitej butelki. Pod ławką funkcjonariusze dostrzegli kałużę krwi. Na ten widok policjanci niezwłocznie podjęli czynności.

Reklama

Gdy zbliżyli się do leżącego mężczyzny zauważyli, że obficie krwawi. Mundurowi uniemożliwili mu dalsze samookaleczanie się i udzielili pierwszej pomocy medycznej – zatamowali krwawienie i opatrzyli ranę. O wszystkim poinformowali dyżurnego, który na miejsce wezwał zespół karetki pogotowia.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. 59-latek został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów.  

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!