Strona główna PRZEMYŚL Chcąc uniknąć kontroli, wyskoczył z pociągu

Chcąc uniknąć kontroli, wyskoczył z pociągu

0
Reklama

Strażnicy graniczni z placówki w Medyce zatrzymali Libańczyka, który chcąc ominąć kontrolę graniczną wyskoczył z jadącego pociągu. Jak się okazało, niespełna miesiąc wcześniej usiłował już wjechać do Polski.

Do zdarzenia doszło wczoraj (14 listopada) podczas wjazdu do Polski międzynarodowego pociągu relacji Zaporoże – Przemyśl. Strażnicy graniczni zabezpieczający wjazd pociągu zostali zaalarmowani przez pracownika kolei o osobie, która mogła wyskoczyć z jadącego składu. Mundurowi natychmiast ujęli mężczyznę. Jak się okazało, był to 33-letni Libańczyk znany już funkcjonariuszom SG. Legalnie przebywający na Ukrainie cudzoziemiec usiłował wjechać do Polski niespełna miesiąc temu.

Nie posiadał jednak dokumentów uprawniających do wjazdu i pobytu w UE. Libańczyk wykazał się jednak uporem. Wiedząc, z czym wiąże się kontrola graniczna, tym razem postanowił spróbować ją ominąć.

Reklama

Za usiłowanie przekroczenie granicy wbrew przepisom został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Po zakończonych czynnościach mężczyzna został zawrócony z powrotem na Ukrainę.

Reklama
Poprzedni artykułĆwiczenia w domu lub biurze na drabince gimnastycznej
Następny artykułWsiedli za kierownicę mimo braku uprawnień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!