Strona główna WIADOMOŚCI W centrum Rzeszowa pojawił się salon gier wirtualnej rzeczywistości

W centrum Rzeszowa pojawił się salon gier wirtualnej rzeczywistości

0
Reklama

Od dwóch tygodni w centrum Rzeszowa można się sprawdzić jako jedyny ocalały po Apokalipsie: jako Zombie, niszczyciel Androidów, obrońca zamku czy ninja.

W centrum Rzeszowa, przy ul. Grunwaldzkiej pojawił się nowy, ciekawy punkt na mapie miejskiej rozrywki. Jest nim salon gier wirtualnej rzeczywistości, który powinien pojawić się na liście obowiązkowych miejsc do odwiedzenia, dla każdej grupki znajomych, która wieczorami, bądź weekendami nie ma alternatyw na wspólne spędzenie czasu. Salon swoją ofertę kieruje również, a może przede wszystkim, do zapalonych graczy wszelkiego formatu, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w zupełnie nowym wymiarze.
Mowa tu o goglach wirtualnej rzeczywistości, które po założeniu na twarz pozwalają przenieść się do zupełnie innego świata. Dzięki zabudowanym goglom i dobrze wygłuszonym słuchawkom, grając w gry, można się odizolować od prawdziwej rzeczywistości nawet na kilkadziesiąt minut, nie czując upływającego czasu.
Salon w swej ofercie ma kilka zróżnicowanych gier, które powinny przypaść do gustu zarówno hardkorowym graczom, jak i osobom na co dzień stroniącym od rozrywki elektronicznej.
Obsługa salonu zapewnia, że gry bardzo angażują graczy i już nawet  trzydziestominutowa sesja potrafi dać wycisk, gdyż gry wymagają aktywności ruchowej jak celowanie z broni i przeładowywanie jej, zbieranie amunicji, naciąganie cięciwy łuku czy robienie uników. Taka forma rozrywki powinna się spodobać nawet osobom, które od typowego przesiadywania przed komputerem preferują aktywne formy spędzania czasu.
Co jest rzadko spotykane, za tak atrakcyjną usługą i to w samym sercu miasta, stoją równie atrakcyjne ceny, bo za jedną godzinę gry zapłacimy tylko pięćdziesiąt złotych. Dodatkowo salon oferuje zniżki i promocje  za przyprowadzenie znajomych czy wyjątkowo długie sesje.
Każdego kto jest zainteresowany zapoznaniem się tą propozycją, odsyłamy na stronę salonu tutaj: www.respawn-rzeszow.pl
Obsługa uprzedza, że na razie lokal jest otwierany na żądanie po wcześniejszym złożeniu rezerwacji.

Reklama
Poprzedni artykułKolejne firmy budują się pod Rzeszowem.
Następny artykułW weekend powieje. Nad Polskę nadciąga orkan Marcin!