Strona główna JAROSŁAW Był tak pijany, że zasnął za kółkiem. Miał prawie 4 promile

Był tak pijany, że zasnął za kółkiem. Miał prawie 4 promile

0
Reklama

Policjanci z wydziału ruchu drogowego interweniowali w Makowisku, gdzie według zgłoszenia, kierujący fordem jedzie całą szerokością jezdni. Mundurowi po przyjeździe na miejsce zastali wskazany samochód stający na parkingu. Na fotelu kierowcy spał mężczyzna, który w ręce trzymał kluczyki. Badanie alkomatem wykazało, że 47-latek miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Do zdarzenia doszło w piątek, po godz. 7. Informację o kierującym fordem, który jedzie cała szarością jezdni, przekazał dyżurnemu jarosławskiej komendy kierowca, który jechał za tym pojazdem. Policjanci natychmiast udali się w kierunku Makowiska, gdzie na parkingu, przed jednym z bloków, zauważyli opisany samochód. Wewnątrz pojazdu, na fotelu kierowcy spał mężczyzna, który w ręce trzymał kluczyki. Po obudzeniu 47-letniego mieszkańca gminy Jarosław funkcjonariusze zbadali go alkomatem. Wynik na urządzeniu pokazał 3,68 promila alkoholu w jego organizmie.

Reklama

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 47-latek usłyszał już zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, przy czym czynu tego dopuścił się będąc uprzednio prawomocnie skazanym za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Pamiętajmy – pijany kierujący stanowią zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego – dla nas i naszych bliskich. Dlatego też, zawsze reagujmy na tego typu przypadki.   

Reklama
Poprzedni artykułBędzie zmiana kwalifikacji z przestępstwa zabójstwa z zamiarem ewentualnym w Jamnicy?
Następny artykułIMGW ostrzega: Upał i temperatura powyżej 30 kresek aż do piątku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!