Strona główna TARNOBRZEG Był poszukiwany listem gończym. Wpadł jadąc rowerem

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł jadąc rowerem

0
Reklama

43-letni mężczyzna, poszukiwany listem gończym, został zatrzymany przez tarnobrzeskich policjantów. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2019 roku. Wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy rowerem wybrał się po zakupy. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 1,5 roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzili poszukiwania za 43-letnim mieszkańcem Tarnobrzega. Mężczyzna, był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości od 2019 r. Z informacji, jakie posiadali policjanci wynikało, że 43-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wydał za mężczyzną list gończy jesienią 2021 r.

Reklama

Kryminalni szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania. We wtorek funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę na jednej z ulic Tarnobrzega, gdy jechał rowerem po zakupy.

Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 1,5 roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Reklama
Poprzedni artykułDodatkowe przejście pod torami ułatwi komunikację
Następny artykułRealizowany na Podkarpaciu film „IO” nominowany do Złotej Palmy w Cannes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!