Strona główna JAROSŁAW Budynek odnowy biologicznej stanął przy KS Wiązownica

Budynek odnowy biologicznej stanął przy KS Wiązownica

0
Reklama

Przy Klubie Sportowym Wiązownica (III liga) powstał budynek odnowy biologicznej. O przedsięwzięciu podano na oficjalnej stronie klubu:

Kolejna inwestycja w Gminie Wiązownica, która dotyczy naszego klubu. Pozostały już tylko ostatnie detale i budynek odnowy biologicznej na naszym stadionie będzie gotowy dla naszych piłkarzy i całego środowiska naszej miejscowości- czytamy w mediach społecznościowych.

Reklama

O inwestycji wypowiedział się Ernest Kasia, prezes KS Wiązownica:

„Duży udział w kolejnej inwestycji ma Senator RP Pan Mieczysław Golba za co w imieniu całego Zarządu KS-u Wiazownica bardzo dziękuje. Również dziękuję Panu Wójtowi Gminy Wiązownica Krzysztof Strent za złożony wniosek i przeprowadzenie całej inwestycji. Piękny budynek w barwach naszego klubu oraz świetnie dobrane drewniane lanele na elewacji budynku.

Wielkie słowa uznania i podziękowania należą się Lasom Państwowym za pomysł i program, który jest ogromną pomocą dla takich mniejszych miejscowości. Nas nie byłoby stać żeby przeprowadzić taką inwestycję z własnego budżetu. Budynek dla odnowy biologicznej piłkarzy jest to nasz pomysł, ale będziemy prosić Pana senatora, żeby każdy Klub sportowy w naszym kraju miał do swojej dyspozycji dla piłkarzy taką możliwość. Żeby powstał ogólnopolski program dla klubów sportowych z możliwością finansowania takich inwestycji. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję.

https://www.facebook.com/KlubSportowyWiazownica/posts/pfbid02QeRQkfsBeGaMeq3DENy4Vofg9dkB8FSJmh4aJ3wK5ZhDJLUWtUrXWV65ehspaX8ul

Reklama
Poprzedni artykułIMGW ostrzega: Roztopy i wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych
Następny artykuł„Diabeł Łańcucki” już dostępny w sieci [link]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!