Strona główna RZESZÓW Bombardier Lufthansy wylądował w Jasionce, wrócił po półtorej roku

Bombardier Lufthansy wylądował w Jasionce, wrócił po półtorej roku

0
Reklama

Bombardier CRJ-900 linii Lufthansa lecący z Frankfurtu nad Menem wylądował na podrzeszowskim lotnisku w Jasionce. To pierwszy kurs samolotu tych niemieckich linii lotniczych po blisko półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią i cięciami w siatce połączeń.

Cieszę się, że Lufthansa przywróciła loty do Rzeszowa. Te połączenia z Frankfurtem nad Menem są ważne dla naszego regionu zarówno pod względem biznesowym, jak i turystycznym. To świadczy także o tym, że niemiecki przewoźnik widzi potencjał w naszym regionie do rozwijania swojej siatki połączeń – mówi marszałek Władysław Ortyl.

Od 26 lipca samoloty Lufthansy sześć razy w tygodniu będą operować na trasie Rzeszów-Frankfurt nad Menem. Trasa do Frankfurtu obsługiwana będzie dwoma typami samolotów: Embraer E-190 ze 100 miejscami na pokładzie oraz Bombardier CRJ-900 dysponującym 79 fotelami.

Reklama

Loty z Rzeszowa do Frankfurtu Embraerem E-190 odbywać się będą w poniedziałki, czwartki i soboty o godzinie: 11:30, natomiast Bombardierem CRJ-900 w poniedziałki, wtorki i czwartki o godzinie 7:15. Loty z Frankfurtu do Rzeszowa Embraerem E-190 będą odbywać się w poniedziałki, czwartki i soboty o godzinie 9:15, natomiast Bombardierem CRJ-900 w poniedziałki, środy i niedziele o godzinie 17:55.

źr. podkarpackie.pl

Poprzedni artykułBieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
Następny artykułJuż w ten piątek rusza Rowerowy Rajd Mohorta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!