Strona główna JASŁO Bez prawa jazdy prowadził pojazd, który wpadł do rowu. Miał zmienione tablice

Bez prawa jazdy prowadził pojazd, który wpadł do rowu. Miał zmienione tablice

0
Reklama

Funkcjonariusze z jasielskiej drogówki interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Dzielec. Kierujący dostawczym renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni do rowu. Okazało się, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy. Ponadto bus, którym kierował miał założone tablice rejestracyjne od innego pojazdu oraz nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.

We wtorek o godz. 20, dyżurny jasielskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Dzielec. Przybyli na miejsce interwencji policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili, że kierujący dostawczym busem zjechał z jezdni do rowu. Kierujący nie potrafił wytłumaczyć funkcjonariuszom jak doszło do tego zdarzenia. Mężczyzna był trzeźwy i na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń.

Reklama

W trakcie interwencji 47-latek okazał mundurowym belgijski dowód rejestracyjny renault, natomiast na pojeździe założone były niemieckie tablice rejestracyjne o innych numerach. Tym samym policjanci ustalili, że bus nie jest dopuszczony do ruchu oraz nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia.

Jakby tego było mało, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kierujący ma zatrzymane prawo jazdy. Mundurowi potwierdzili, że zostało mu ono zatrzymane przez jasielską grupę „SPEED” w marcu br., za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Teraz 47-latek za swoje czyny będzie odpowiadał przed sądem.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!