Strona główna KULTURA „Autostopem do Strzyżowa”. W niedzielę impreza rodem z lat 60-tych!

„Autostopem do Strzyżowa”. W niedzielę impreza rodem z lat 60-tych!

0
Reklama

Strzyżowskie stowarzyszenie „Zakorzenieni w kulturze” przygotowało nietypowe wydarzenie. Już w najbliższą niedzielę 18 czerwca możemy przenieść się w lata 60-te XX w. Wystarczy o godz. 17. przyjść na plac przy Domu Kultury w Strzyżowie (współorganizator imprezy) i dać się porwać zabawie.

Emocji na pewno nie zabraknie bo … organizatorzy zapowiadają lot na księżyc 😉 W dodatku otrzymamy za tę podróż certyfikat, gdyby ktoś po naszym powrocie na ziemię nie dowierzał, gdzie byliśmy. W klimat lat, które dla wielu są pięknym wspomnieniem młodości, a dla innych tęsknotą za wprowadzi ówczesna muzyka, kolekcja samochodów tej epoki oraz gry i zabawy.

Reklama

Żebyśmy nie czuli się jak przybysze z przyszłości i nie wzbudzali niepotrzebnej sensacji, jesteśmy proszeni o ubiór z tamtych lat – najbardziej odpowiadający epoce zostanie nagrodzony.

Żywa lekcja historii bawiąc uczy – wspólna zabawa wielu pokoleń, oprócz radości i oderwania się od codziennych zmartwień, będzie też okazją do profilaktyki. Tej będzie służyć kampania przeciwdziałania uzależnieniom.

Patronat nad imprezą „Autostopem do Strzyżowa” objął burmistrz Waldemar Góra.

Poprzedni artykuł„Książka jest dobra na wszystko”. Już w sobotę piknik Rodzinny MiBP w Kolbuszowej
Następny artykułWidowisko taneczne w Brzozowie. „Historia jednej pary baletek”-zapowiedź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!