Strona główna MIELEC Areszt i zarzuty za rozbój na stacji paliw

Areszt i zarzuty za rozbój na stacji paliw

0
Źr. KMP Rzeszów
Reklama

Mieleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju na pracownicy jednej z mieleckich stacji paliw. Mężczyzna w przeszłości był już notowany. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Mielcu, mielecki sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

W środę, przed północą dyżurny mieleckiej Policji, odebrał zgłoszenie, że do budynku jednej ze stacji paliw w Mielcu, wszedł mężczyzna i zażądał od kasjerki pieniędzy, grożąc jej przy tym pozbawieniem życia. Pracownicy stacji sprzeciwili się napastnikowi, czym spowodowali, że sprawca uciekł.

Reklama

Mieleckim policjantom został przekazany rysopis sprawcy. Po chwili mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Mielca.

W trakcie prowadzonych przez policjantów czynności okazało się, że ten sam mężczyzna początkiem sierpnia br. kilkukrotnie kierował groźby karalne pozbawienia życia i zdrowia innym pracownikom tej stacji paliw.

Prokurator przedstawił 32-latkowi zarzut usiłowania rozboju oraz kierowania gróźb karalnych wobec pracowników stacji paliw, a następnie skierował wniosek do Sądu Rejonowego w Mielcu o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Sąd Rejonowy w Mielcu przychylił się do wniosku i zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Poprzedni artykuł84-latek zabłądził na grzybobraniu
Następny artykułGiżowska i De Mono w Rymanowie. Aż pięć dni zabawy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!