Strona główna SANOK 86-latka wyszła z domu i straciła orientację. Trafiła już pod opiekę

86-latka wyszła z domu i straciła orientację. Trafiła już pod opiekę

0
Reklama

Sanoccy policjanci pomogli 86-letniej kobiecie, która wczesnym rankiem wyszła z domu. Funkcjonariusze szybko ją odnaleźli. Policjanci zaopiekowali się starszą panią i zabrali do radiowozu, gdzie mogła się ogrzać. Seniorka została przekazana pod opiekę rodzinie.

Wczoraj przed godz. 6, dyżurny sanockiej  jednostki został powiadomiony o tym, że wczesnym rankiem, pod nieuwagę domowników, z miejsca zamieszkania wyszła starsza kobieta. We wskazany rejon, natychmiast pojechali policjanci i rozpoczęli jej poszukiwania. Na jednej z ulic zauważyli seniorkę. Kobieta była zdezorientowana. Nie potrafiła wyjaśnić, co robi w tym miejscu i dlaczego wyszła z domu.

Reklama

Policjanci zaopiekowali się seniorką. Kobieta była zmarznięta. Funkcjonariusze zabrali ją do radiowozu, gdzie mogła się ogrzać. 86-latka została przekazana pod opiekę rodzinie.

Policja apeluje o zwracanie uwagi na osoby starsze, zdezorientowane, które mogą potrzebować opieki. Szczególnie niebezpieczne są dla nich pory nocne i niskie temperatury. Telefon na numer alarmowy może uratować komuś życie. Pamiętajmy, że policjanci zawsze reagują, chronią i niosą pomoc potrzebującym.

Reklama
Poprzedni artykułCyberprzestępca z Ukrainy zatrzymany na granicy
Następny artykułKolejny wypadek w regionie. Piesza potrącona na przejściu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!