Strona główna LUBACZÓW 84-latka zagubiła się. Szczęśliwy finał poszukiwań

84-latka zagubiła się. Szczęśliwy finał poszukiwań

0
Reklama

Policjanci z Lubaczowa prowadzili poszukiwania za 84-letnią mieszkanką gminy Oleszyce. Kobieta opuściła miejsce zamieszkania, następnie oddaliła się w nieznanym kierunku. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Poszukiwania zakończyły się odnalezieniem seniorki.

W niedzielę, przed godz. 22, lubaczowscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 84-letniej kobiety. Jak wynikało z przekazanych funkcjonariuszom informacji, 84-latka wyszła z domu, opuściła teren posesji i oddaliła się w nieznanym kierunku. Początkowo rodzina zaczęła szukać kobiety na własną rękę, jednak ze względu na  jej stan zdrowia oraz brak możliwości odnalezienia seniorki, została powiadomiona policja.

Reklama

Do poszukiwań natychmiast zostali zaangażowani mundurowi, którym przekazano rysopis 84-latki. Zaginiona kobieta, została zauważona na jednej z posesji w miejscowości Oleszyce. Odnaleziona seniorka, została przewieziona do szpitala.

W poszukiwaniach udział wzięli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie oraz  strażacy z  Ochotniczej Straży Pożarnej w Oleszycach, Starym Dzikowie i Zalesiu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!