Strona główna NISKO 80-latek zabłądził i nie umiał wrócić do domu

80-latek zabłądził i nie umiał wrócić do domu

0
Reklama

Policjant z Niska wracając po służbie do domu, zauważył mężczyznę idącego w kierunku rzeki San. Zachowanie seniora wskazywało, że jest on zdezorientowany, dlatego zatrzymał się, aby sprawdził czy nie potrzebuje on pomocy. Jak się okazało, 80-latek wyszedł z domu i nie był w stanie sam wrócić. Mężczyzna cały i zdrowy został przekazany swoim bliskim.

W środę po godz. 22, policjant niżańskiego ogniwa ruchu drogowego, wracając do domu po zakończonej służbie, w rejonie obwodnicy Nisko – Stalowa Wola, zwrócił uwagę na zdezorientowanego mężczyznę idącego w kierunku rzeki San. Zatrzymał się i postanowił sprawdzić czy nie potrzebuje on pomocy.

Reklama

Policjant ustalił, że 80-latek w ciągu dnia wyszedł z domu i zabłądził. Nie miał przy sobie telefonu i nie pamiętał drogi powrotnej do miejsca zamieszkania. Funkcjonariusz poinformował o tym oficera dyżurnego. Jak się okazało, w tym samym czasie, do niżańskiej komendy zgłosili się zaniepokojeni najbliżsi seniora i zawiadomili o jego zaginięciu. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze zaopiekowali się seniorem, po czym całego i zdrowego przekazali pod opiekę rodziny.

Postawa niżańskiego funkcjonariusza po raz kolejny udowodniła, że policjantem jest się zawsze.

Reklama
Poprzedni artykułJechał zygzakiem. Okazało się, że był pijany
Następny artykułNasz patronat. W Hyżnem otworzą skwer im. gen. Sikorskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!