Strona główna JAROSŁAW 74-latek wszedł wprost pod auto. Śmigłowcem trafił do szpitala

74-latek wszedł wprost pod auto. Śmigłowcem trafił do szpitala [foto]

0
Reklama

Policjanci z komisariatu w Pruchniku wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj, na ulicy Jana Pawła II w Pruchniku. Kierująca peugeotem potrąciła mężczyznę, który prawdopodobnie wszedł na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd. 74-letni pieszy z obrażeniami został przetransportowany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:30, na ul. Jana Pawła II w Pruchniku. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca peugeotem, 35-letnia mieszkanka gminy Rokietnica, potrąciła mężczyznę, który prawdopodobnie wszedł na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd.

W wyniku zdarzenia pieszy, 74- letni mieszkaniec gminy Pruchnik, doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. Kierująca pojazdem była trzeźwa, od pieszego została pobrana krew do badań.  

Reklama

Na miejscu pracowali policjanci z jarosławskiej jednostki i funkcjonariusze z komisariatu w Pruchniku. Zebrany materiał dowodowy posłuży do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyn wypadku.

Reklama
Poprzedni artykułBieszczadzka straż graniczna przyjmuje kolejnych mundurowych
Następny artykułTak było: Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!