Strona główna ROPCZYCE 73-latka z zakazem jechała autem i przekroczyła prędkość

73-latka z zakazem jechała autem i przekroczyła prędkość

0
Reklama

Aż o 47 km/h przekroczyła dozwoloną prędkość kierująca samochodem marki Renault. Kobieta prowadziła pojazd, który nie był dopuszczony do ruchu. Ponadto posiadała aktywny zakaz prowadzenia pojazdów i nie stosowała się decyzji o cofnięciu uprawnień. Za popełnione przestępstwo grozi jej teraz nawet 5 lat więzienia.

W piątek, policjanci ropczyckiej drogówki po godz. 16 na ul. Rzeszowskiej w Sędziszowie Małopolskim, zauważyli jadącą z dużą prędkością kierującą osobówką. Po zmierzeniu prędkości okazało się, że kierująca autem przekroczyła dozwoloną prędkość aż o 47 km/h.

Reklama

Gdy policjanci nakazali kobiecie zatrzymanie się do kontroli w wyznaczonym miejscu, nie zastosowała się do tego sygnału i zjechała na najbliższą posesję. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu siedziała 73-letnia mieszkanka powiatu dębickiego. Niezatrzymanie się w wyznaczonym miejscu tłumaczyła faktem, że nie widziała umundurowanego policjanta. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że powodem jej zachowania mógł być posiadany przez kobietę aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo pojazd, którym się poruszała, nie był dopuszczony do ruchu.

Za popełnione wykroczenie oraz przestępstwa 73-latka wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem. 

Reklama
Poprzedni artykułPijany 46-latek wywrócił się na elektrycznej hulajnodze
Następny artykułWybrał się z psami na spacer i zaginął

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!